Gjigandi Trepça, i dërrmuar prej keq menaxhimit
MPJ turke dënoi ashpër raportin e OKB-së për të hequr gjendjen e jashtëzakonshme
Kalin: Turqia është transparente në kujdesin që tregon ndaj civilëve në Afrin
FOTOLAJM – Ky është dallimi midis Turqisë dhe SHBA-së: Si duken Afrini dhe Raka pas operacioneve?
Forcat e Armatosura të Turqisë asgjësojnë 17 terroristë në zonën Rasulayn të Sirisë
Çavusoglu: Bisedimet me ShBA-në nuk janë ndërprerë, por janë duke vazhduar
Zv/Kryeministri Bekir Bozdag reagoi ashpër ndaj deklaratave të ShBA-së
Gjermania përshëndet suksesin e marrëveshjes Turqi-BE për refugjatët
Ushtria turke nuk prek civilët/të pafajshmit, mjedisin, objektet historike, fetare dhe kulturore
Turqia reagon ndaj Shteteve të Bashkuara të Amerikës
RUBRIKAT TEMATIKE
TURQIA
BOTA
BALLKANI
JETA DHE SHËNDETI
EKONOMIA
KULTURA DHE ARTI
SHKENCA DHE TEKNOLOGJIA
SPORTI
OPINIONE

Bizden Ezgiler