مطبوعات ترکیه سه شنبه 3 ژوئیه 2018

شرکت هواپیمایی ترکیه با " آمریکن اکسپرس گلوبال بیزینس ترول " قرارداد مهمی در سطح جهانی امضا کرد

مطبوعات ترکیه سه شنبه 3 ژوئیه 2018

 

روزنامه ینی شفق طی گزارشی تحت عنوان " قرارداد جهانی شرکت هواپیمایی ترکیه " می نویسد، شرکت هواپیمایی ترکیه با " آمریکن اکسپرس گلوبال بیزینس ترول " قرارداد مهمی در سطح جهانی امضا کرد. شرکت هواپیمایی ترکیه در نظر دارد که در چهارچوب این قرارداد، سهم خود در سیاحتهای سازمان یافته را افزایش داده و در سطح جهان بصورت خطوط هوایی مورد ترجیح در سیاحتهای کاری در آید.

روزنامه وطن طی گزارشی با عنوان " دیگر در ترکیه تولید خواهد شد " می نویسد، شرکت اوزدیسان الکترونیک که برای شرکتهای صنایع دفاعی لوازم یدکی وارداتی تامین می کند، با سرمایه گذاری مشترک با شرکتهای ایتالیایی در استانبول، لوازم و تجهیزات مورد نیاز بخش را که از تکنولوژی بالا برخوردار می باشند، تولید کرده و به وابستگی به خارج  پایان خواهد داد.

روزنامه استار در گزارشی با عنوان " ترکیه تنها کشور تولید کننده پنبه ارگانیک " می نویسد، کشاو کرانتی رئیس بخش اطلاعات فنی کمیته مشاور بین المللی پنبه طی سخنانی در استان آیدین گفت، ترکیه تنها کشور تولید کننده پنبه ارگانیک بوده و این نیز ویژگی بسیار مهمی می باشد. ترکیه در تولید پنبه، هم از نظر بازدهی و هم از نظر کیفیت در رده نخست جهان قرار دارد.

روزنامه صباح طی گزارشی با عنوان " بزرگترین کشتی فصل 2018 در کوش آداسی لنگر انداخت " می نویسد، " مارللا دیسکاوری 2 " بزرگترین کشتی کروز فصل گردشگری در بندر اژه پورت در شهرستان کوش آداسی استان آیدین لنگر انداخت. این کشتی با حهزار و 846 مسافر به اولین سفر خود به کوش آداسی تحقق بخشید.

و روزنامه خبرترک در گزارشی با عنوان " شادی گوبکلی تپه در شانلی اورفا " می نویسد، گوبکلی تپه در استان شانلی اورفای ترکیه که با گذشته 12 هزار ساله اش از آن بعنوان نقطه صفر تاریخ یاد می شود، از لیست موقت میراث جهانی یونسکو به لیست دائمی ارتقاء یافت.خبرهای مرتبط