بازدید اردوغان از پوسته سرحدی ختای

اردوغان از فداکاری‌ قهرمانانه نیروهای کشور و حماسه آفرینی تاریخی آنها در عفرین قدردانی کرد

cumhurbaskani karakol ziyaret1.jpg
cumhurbaskani karakol ziyaret2.jpg
cumhurbaskani karakol ziyaret3.jpg

رئیس‌جمهور تورکیه جهت ابرازهمبستگی با سربازان عملیات شاخه زیتون همراه باجمعی از هنرمندان و ورزشکاران کشور از پوسته سرحدی اوغول‌پینار ولایت ختای بازدید کرد.

رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور تورکیه برای ابراز همبستگی با سربازان عملیات شاخه زیتون که طی دو ماه اخیر حماسه آفرینی‌های بزرگی در مبارزه با تروریزم انجام داده اند به همراه جمعی از هنرمندان و ورزشکاران کشور از پوسته سرحدی اوغول‌پینار ولایت ختای بازدید کرد.

وی همچنین از ورزشکاران و هنرمندان نامی کشور که جهت حمایت از سربازان عملیات شاخه زیتون به پوسته سرحدی آمده اند نیز قدردانی کرد.

او با بیان اینکه از آغاز عملیات شاخه زیتون تاکنون 3852 تروریست در عفرین از پای درآمده اند، گفت: تلفات و خسارات سنگینی به تروریست‌ها وارد شده و برای ریشه‌کن کردن و نابودی کامل آنها به مدت زیادی نیاز نیست. نیروهای ما به عملیات خود ادامه میدهند و راه فراری برای آنها باقی نخواهد ماند.

رئيس‌جمهور تورکیه در ادامه تصریح کرد: علاوه بر عملیات شاخه زیتون، ظرف یک هفته اخیر در چارچوب عملیات‌های نیروی هوایی اردوی کشور در رشته‌کوه آمانوس در ولایت ختای 17 تروریست و در منطقه کانی راش در شمال عراق نیز 68 تروریست از پای درآمدند.

اردوغان در پایان سخنانش ضمن گرامی خواندن یاد شهدا و مسئلت شفای عاجل برای مجروحان عملیات شاخه زیتون، ابراز همبستگی و حمایت هنرمندان و ورزشکاران از نیروهای کشور را شایان تقدیر خواند.

گفتنی است تعداد زیادی از محبوب‌ترین چهره‌های جامعه هنر و ورزش کشور جهت اعلام همبستگی و پشتیبانی از سربازان عملیات شاخه زیتون در عفرین از پوسته‌های سرحدی کشور بازدید میکنند.اخبار مربوطه